Fiberhat İnternet Ltd.Şti.Gizlilik Politikası

Fiberhat İnternet Ltd.Şti. olarak müşterilerimizin gizliliğini koruma konusunda taahhütte bulunmaktayız. Aşağıda belirtilen temel kuralları benimsemekteyiz:

  • Müşterilerimizden sadece ürün/hizmet başvuruları ile ilgili ve hizmet sunabilmemiz için gerekli gördüğümüz bilgileri talep ederiz.
  • Müşterilerimizin güvenliği ve fiberhat.com.tr üzerinden giriş yapılan bilgilerin gizliliğini korumak amacıyla sistemimizin ve altyapımızın en güvenilir seviyede tutulmasını sağlamak için gerekli bütün önlemleri almaktayız.
  • Müşterilerimizin fiberhat.com.tr adresine ürün/hizmet başvurusu ve bilgi güncelleme amaçlı girmiş oldukları bilgilerin diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenmesini engellemek için gerekli bütün önlemler alınmıştır.
  • Müşterilerimizin şirketimizle paylaştığı bilgilere izinsiz ulaşım, Fiberhat İnternet Ltd.Şti. personeli de dahil olmak üzere kısıtlanmıştır. Söz konusu bilgiler müşterilerimizin onayı dışında ya da yasal bir yükümlülük altında bulunulmadığı sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşılmaz.
  • Fiberhat İnternet Ltd.Şti.’nin destek hizmetler almak amacıyla farklı kuruluşlarla çalışması durumunda, bu firmaların şirketimizin gizlilik standartlarına ve şartlarına uymaları sağlanır.
  • Gizlilik Politikamız’da yer alan taahhütlerimiz yalnızca fiberhat.com.tr adresimiz için geçerli olup, fiberhat.com.tr’de linkleri verilen diğer web sitelerini kapsamamaktadır. Söz konusu diğer web sitelerinin kullanımında o sitelere ait gizlilik politikası ve kullanım şartları geçerlidir.
  • Fiberhat İnternet Ltd.Şti; fiberhat.com.tr adresi üzerinden reklam, banner, içerik veya başka bir maksat ile geçilen diğer web sitelerinin bilgi kullanımı, etik ilkeleri, gizlilik politikaları, nitelik ve servis kalitesi ile bu sitelerde oluşabilecek herhangi bir maddi/manevi zarar ve kayıplardan sorumlu değildir.
  • Gerek fiberhat.com.tr’de linkleri verilen diğer web sitelerindeki, gerekse de diğer internet sitelerine bağlantıların riski, kullanıcıya aittir. Bu sitelerde verilen bilgilerin doğruluğu ile bu sitelerden verilen diğer bağlantıların nitelikleri Fiberhat İnternet Ltd.Şti.tarafından araştırılmamış ve doğrulanmamıştır.

Genel Kullanım Şartları ve Sorumluluğun Sınırlandırılması

Fiberhat İnternet sitesine girmekle aşağıda belirtilen şartları kabul etmiş olursunuz:

Bu nedenle öncelikle “Genel Kullanım Şartları ve Sorumluluğun Sınırlandırılması” ile ilgili aşağıda belirtilen şartları dikkatle okumanızı rica ederiz.

Belirtilen şartları kabul etmiyorsanız lütfen Fiberhat İnternet Sitesi’ni ve herhangi bir sayfasını kullanmayınız, ürün ve hizmet başvurusunda bulunmayınız.

Bu internet sitesinde yer alan bilgi, materyal ve bunların düzenlenmesi konusundaki telif hakları, tescilli marka, patent, fikri ve diğer mülkiyet hakları Fiberhat İnternet Ltd.Şti.ye aittir. Herhangi bir kişi/kuruluş, önceden Fiberhat İnternet Ltd.Şti. nin yazılı iznini almaksızın, bu internet sitesinin belirli bir kısmını başka bir web sitesinde veya sair yerde kullanamaz veya başka bir web sitesinden bağlantı kuramaz.

Bu internet sitesinde verilen her türlü bilgiler ve materyaller “olduğu gibi”, “mevcut olduğu şekilde” sağlanmaktadırlar. Fiberhat İnternet Ltd.Şti. bu bilgilerin doğruluğunu ve yeterliliğini garanti etmemekte olup, bu bilgilerdeki hatalar ya da eksiklikler nedeniyle doğabilecek her türlü sorumluluğu açık bir şekilde reddetmektedir. Bu bilgilerle üçüncü şahısların haklarının ihlal edilmemesi; mülkiyet, satılabilirlik ve/veya belirli bir amaç için uygunluğa ilişkin garantiler dahil ancak bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla, zımnen, açıkça ya da yasal olarak hiçbir garanti vermemektedir.

İşbu internet sitesinin kullanımı sırasında herhangi bir performans arızası, hata, eksiklik, kesinti, kusur, işletme ve/veya nakilde gecikme, bilgisayar virüsü, hat ve/veya sistem arızası gibi sebeplerle ortaya çıkan doğrudan ya da dolaylı zarar, ziyan ve masraflar da dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir zarar ve ziyandan, Fiberhat İnternet Ltd.Şti. ve/veya çalışanları, bu tür bir zarar ve ziyan olasılığından haberdar olsalar dahi, sorumlu değildirler.

Fiberhat İnternet Ltd.Şti.,bu internet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları ve burada yer alan şartları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.

Bu internet sitesinin belirli bölüm ve sayfalarında yukarıda belirtilenlere ek şartlar öngörülmüş olabilir. Burada belirtilen genel şartlar ile ek şartlar arasında çelişki olması halinde ilgili bölüm ve sayfaya ilişkin ek şartlar uygulanır.

Click Me