Ruhsat ve Yetkilendirmeler Altyapı İşletmeciliği Hizmeti – Ulusal İnternet Servis Sağlayıcılığı – Ulusal Denetim Mercii: Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Bildirim kapsamında 10.09.2014 tarihinde yetkilendirilmiştir.

web sitesi FİBERHAT Telekomünikasyon Hizmetleri Ltd. Şti’ye aittir ve bu adresi ziyaret eden siz müşterilerimizin bilgi güvenliği FİBERHAT için büyük önem taşımaktadır. Bu metin bilgi güvenliği ile ilgili sizi bilgilendirmek üzere hazırlamıştır.
Kişisel bilgilerinizi paylaşmaksızın web sitemizi dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilirsiniz. Web sitemizi ziyaretiniz sırasında kişisel bilgileriniz tarafımızdan, sadece sizin bilginiz kapsamında temin edilmektedir. Sizin bilginiz ile bizim tarafımızdan kayıt altına alınan kişisel bilgileriniz FİBERHAT tarafından korunmaktadır. İsim ve soyisminiz, posta adresiniz, doğum tarihiniz, cinsiyetiniz, telefon ve faks numaranız, elektronik posta adresiniz vs. sizin tarafınızdan web sitemize verildiğinde kaydedilir. Web sitemizde ve/veya Online İşlemlerde kullanmakta olduğunuz parolanızı bilgi güvenliğiniz açısından kimse ile paylaşmamanız ve hiçbir yere not etmemeniz gerektiğini hatırlatırız.
Web sitemizde FİBERHAT tarafından işletilmeyen diğer web sitelerine bağlantılar verebiliriz. Bu web sitelerinden herhangi birini ziyaret ederseniz o sitenin gizlilik ve diğer politikaları geçerli olacaktır. Diğer şirketlerin politika ve uygulamalarından sorumlu olmadığımızı belirtiriz.

Click Me